Start Rocznik 2015 (nr 40-50) nr 48 Krótko-szybko ze sportu str.3
Krótko-szybko ze sportu str.3 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator
wtorek, 13 października 2015 19:29

• Kolarze pod Krzywoniem
    Wiceburmistrz Robert Wójciak gratulował i wręczał nagrody zwycięzcom niedzielnych zawodów w kolarstwie górskim o Puchar Szlaku Solnego, które zostały rozegrane w Rabce-Zdroju.
  • Rabczańscy maratończycy na podium
    Dobry występ rabczańskich maratończyków na trudnej trasie w Krynicy-Zdroju. W maratonie rozegranym ostatniego dnia Festiwalu Biegowego, pierwsze miejsce wśród kobiet zajęła Kamila Perucka z bardzo dobrym czasem 3:02:42.
  • Silni rabczanie
    12 września rozegrane zostały Ogólnopolskie Mistrzostwa Małopolskiego TKKF W Trójboju Siłowym Klasycznym. Wystartowało w nim troje rabczan.
  • Runda jesienna w biegach przełajowych
    Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, Miejski Ośrodek Kultury i MKS Rabka-Zdrój-Korzeniowski.pl byli organizatorami rundy jesiennej Otwartych Biegów Przełajowych o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju.
  • Młodzieżowy rajd za nami
    Zespół Szkół  w Chabówce (Klasa III Gimnazjum) oraz Zespół Szkół w Ponicach zajęły ex aequo I miejsce w 62. Młodzieżowym Rajdzie Turystycznym im. Elfrydy i Czesława Trybowskich.
  • DidiGoliada 2015 im. Łukasza Miśkowca
    W dniach 26-27 września odbyła się V edycja turnieju piłkarskiego dziecięcych drużyn 6-cio oso-bowych „Didigoliada 2015” im. Łukasza Miśkowca, który w bardzo młodym wieku zginął tragicznie, a uważano go za jeden z największych talentów piłkarskich na Podhalu.