Ze sportu str.4
Nr 73
 • Sukces sportowy uczniów Liceum Romera
  5 października w Nowym Targu odbyły się zawody w Indywi-dualnej Lidze Lekkoatletycznej. Uczniowie Romera zanotowali kolejny wielki sukces; dziewczęta zdeklasowały rywalki, zajmując pierwsze miejsce drużynowo z przewagą 16 punktów nad kolejną drużyną, a chłopcy  trzecie.

 

 • VII Dycha Drzymały
  8 października w Rakoniewicach (woj. wielkopolskie) odbyła się siódma edycja biegu "Dycha Drzymały" która zgromadziła ponad 1300 biegaczy z całego kraju.
 • Sukces rabczanki na Mistrzostwach Świata
  Z trzema medalami wróciła z Mistrzostw Świata w biegach przez przeszkody rozegranych w Kanadzie mieszkająca w Rabce-Zdroju zawodniczka biegów ekstremalnych Małgorzata Szaruga.  Wywiad z panią Małgorzatą znajdą Państwo w numerze 66/2017 WR
 • ?Perły? w Rabce-Zdroju
  ?Perły Małopolski? po raz kolejny zawitały do Rabki-Zdroju. To popularna impreza, głównie dla biegaczy górskich, która organizowana jest w małopolskich parkach narodowych.
 • Finał zajęć piłkarskich w Rdzawce
  Treningi piłkarskie dla dzieci w ramach szkółki piłkarskiej w Rdzawce, której inicjatorami byli Justyna i Damian Zając, odbywały się w każdą sobotę od marca do października w trzech kategoriach wiekowych: przedszkolaki, klasy I-III oraz klasy IV-VI.