Start Nr 99 Krótko-szybko o grudniu str.2
Krótko-szybko o grudniu str.2

 • Jak rozwijać branżę turystyczną
  W Szk. Podst. w Rdzawce odbyły się warsztaty pt. "Rozwój działalności przedsiębiorstw z branży turystyki z terenu gminy uzdrowiskowej Rabka-Zdrój".
 • Spotkanie z Mikołajem
  07.12.2019 r. w kinie ?Śnieżka? odbyło się coroczne ?Spotkanie Mikołajowe? zorganizowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju dla dzieci z rodzin zamieszkujących na terenie naszej Gminy znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.
 • Biała Sobota
  W Szpitalu Miejskim w Rabce-Zdroju odbyła się Biała Sobota. W jej ramach odbyły bezpłatne badania i konsultacje lekarskie.
 • Spotkanie mikołajkowo-świąteczne
  W restauracji ?Siwy Dym? odbyło się doroczne spotkanie mikołajkowo ? świąteczne dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin, zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI) koło w Rabce-Zdroju.
 • Pobiegli dla Daniela
  Już po raz trzeci na terenie rabczańskiego Parku Zdrojowego rozegrano Bieg Mikołajów. Ta coroczna inicjatywa o charytatywnym charakterze, przyciąga rabczan, uczniów rabczańskich szkół i przedstawicieli lokalnych stowarzyszeń. T
 • Świąteczny Kiermasz
  W budynku dworca kolejowego w Rabce-Zdroju odbyła się II edycja Świątecznego Kiermaszu Rękodzieła. Na kiermaszu lokalni artyści zaprezentowali świąteczne ozdoby i stroiki, biżuterię i ceramikę, dziecięcą modę i zabawki, smakołyki, naturalne mydła, malowane obrazki i książki.
 • Zmiany u rabczańskich górali
  W niedzielę w budynku starej szkoły przy ulicy Podhalańskiej w Rabce-Zdroju odbyło się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze Gorczańskiego Oddz. Związku Podhalan.
 • Opłatek w szkole św. Tereski
  W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w willi św. Tereski w Rabce-Zdroju odbyło się spotkanie opłatkowe. Przybyłych na spotkanie powitała siostra Irmina - Barbara Landowska.
 • Wigilia dla samotnych
  W stołówce szkolnej Szkoły Podstawowej nr 1 w Rabce-Zdroju odbyło się spotkanie wigilijne dla osób samotnych, zorganizowane przez burmistrza Leszka Świdra oraz pracowników Ośrodka Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju.
 • Rabczańskie kolędowania
  Jak co roku po świętach Bożego Narodzenia kolędnicy rozpoczynają kolędowanie. Powstała w zeszłym roku Rabczańska Grupa Kolędnicza rozpoczęła kolędowanie w Domu Opieki Społecznej przy ul. Parkowej. Także Gorczański Oddział Związku Podhalan w Rabce-Zdroju rozpoczął tradycyjne kolędowanie.