Start Nr 99 Ze sportu str.4
Ze sportu str.4

 • Lodowisko już czynne
  Dzięki kilku dniom mroźnej pogody udało się otworzyć popularne wśród turystów, kuracjuszy i mieszkańców lodowisko przy ulicy Jana Pawła II z dobrze utrzymaną taflą i wypożyczalnią łyżew. Więcej informacji na fanpage?u - https://www.facebook.com/CBLodowisko/
 • Na narty czas!
  Po kilku dniom mroźnej pogody i wytężonej pracy armatek, udało się naśnieżyć i otworzyć stok narciarski w gminie Rabka-Zdrój. Od dzisiaj działa już rodzinny wyciąg narciarski ?U Żura? w Chabówce. Strona internetowa wyciągu - http://www.chabowka.com/
 • ?Jarosz Fight Club? otwarty
  Przy ulicy Do Pociesznej Wody 11 w Rabce-Zdroju otwarte zostało centrum treningowe ?Jarosz Fight Club?. Właściciel, Łukasz Jarosz, (rocznik 1979), to najbardziej utytułowany sportowiec w Rabce-Zdroju, kickbokser, wielokrotny mistrz Polski w kick-boxingu, Mistrz Świata w kategorii +96 kg, zawodowy Mistrz Świata low kick federacji ISKA.
 • Senioriada 2020
  Organizatorzy VII Ogólnopolskiej Zimowej Senioriady na Podhalu poinformowali, że jej najbliższa edycja odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2020 r. w Rabce-Zdroju.
 • Mali mistrzowie sportu
  Urząd Miejski w Rabce-Zdroju i Miejski Ośrodek Kultury byli organizatorami zawodów sportowych pn. ?Mali mistrzowie? dla dzieci z klas I-III.
 • Medalowy sukces rabczanina
  W dniach 14-15 grudnia odbyły się w Łodzi III Ogólnopolskie Debiuty w Trójboju Siłowym Klasycznym. Rabczanin Iwo Daleki w swojej kategorii wagowej do 74 kg wywalczył 3 miejsce.