Start
Krótko-szybko o kwietniu str.9 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 11 maja 2020 17:46

 • Laurki dla cichych bohaterów
  Nasze Kochane Przedszkolaki z Chabówki dostały trudne, lecz bardzo ważne zadanie. Dobrze wiedzą, że zajęć w przedszkolu nie mają, gdyż niegrzecznego wirusa unikają.
 • Jesteśmy z Wami!!!
  Uczniowie Szkoły Podstawowej w Chabówce dziękują pracownikom systemu ochrony zdrowia za walkę z koronawirusem. To akcja, w której chcemy wyrazić swą wdzięczność, wszystkim tym, którzy codziennie narażają swoje zdrowie i życie w walce z epidemią.
 • Paczki dla rabczan od PKPS
  W siedzibie Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Rabce-Zdroju wydawano dziś paczki żywnościowe dla 33 rabczańskich rodzin, które zostały wytypowane przez rabczański OPS.
 • Wróciła reklama Rabki
  Ponownie, po przerwie, przy zakopiance w Chabówce pojawił się neon "I love Rabka-Zdrój".
 • Dbamy o niepełnosprawnych
  Z myślą o osobach niepełnosprawnych, na zlecenie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju zostały wydzielone lub odnowione dla tych osób miejsca parkingowe.
 • Park Zdrojowy otwarty
  Rząd zezwolił na korzystanie m.in. z lasów i parków. To znakomita wiadomość dla mieszkańców Rabki-Zdroju, którzy z utęsknieniem wyczekiwali na spacery po naszym Parku Zdrojowym.
 • Fontanny w Parku Zdrojowym już trysnęły i...
  23 kwietnia uruchomiono obie fontanny znajdujące się w chętnie odwiedzanym przez spacerowiczów Parku Zdrojowym.
  Niestety, 24 kwietnia, z uwagi na zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego fontanny zostały wyłączone, gdyż aerozol wodno-powietrzny może być nośnikiem cząsteczek wirusa.
 • Jubileusz 100-lecia urodzin
  22 kwietnia jubileuszu 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka Rabki-Zdroju, Pani Władysława Niżnik. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia, to czas w którym zebrać można mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i niezmierzonej radości.
 • Bulwary gotowe na majówkę
  Po decyzji rządu o otwarciu parków, na bulwary nad Poniczanką wrócili spacerowicze i rowerzyści. Oddane do użytku w ub. roku bulwary cieszą się dużym zainteresowaniem.
 • Rabczański Park Rozrywki pomaga medykom!
  - Niestety nie wiemy, kiedy otworzymy bramy Rabkolandu i przyjmiemy pierwszych gości, choć oczywiście czekamy na to z niecierpliwością. Teraz najważniejsze jest jednak wsparcie tych, którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu ? mówi Kamil Szura, manager marketingu Rabkolan