Start Rocznik 2013 (nr 16-27) nr 18 Pamiętnik kulturalny str.14
Pamiętnik kulturalny str.14 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 11 kwietnia 2013 14:31

a w nim m.in.:

 • Jacek Bieleński i MARYNARZE w Retro Bill
  8 marca w restauracji Retro Bill odbył się koncert Jacka „Bielasa" Bieleńskiego i MARYNARZY. Organizatorem było Stowarzyszenie Lokomotywa.
 • Nie narzekajmy, że nic się nie dzieje!
  MICHAŁ MILCZAREK TRIO  i dziesięcioro słuchaczy w MOK-u.
 • 55. KONKURS PALM WIELKANOCNYCH
  24 marca w Niedzielę Palmową (w Polsce nazywaną także „Kwietną” lub „Wierzbną”) został rozstrzygnięty 55. KONKURS PALM WIELKANOCNYCH, który od 1958 r. organizowany jest przez Muzeum im. Władysława Orkana w Rabce – Zdroju. Pieczę nad konkursem sprawuje Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej.
 • Nie tylko w Rabce...
  V Konkurs Palm Wielkanocnych w Ponicach
  W prawdziwie zimowej scenerii przyszło nam w tym roku święcić palmy. Aura, podobnie jak w roku ubiegłym, nie rozpieszczała uczestników konkursu. Świeciło piękne marcowe słońce, jednak siarczysty mróz oraz zwały śniegu...
 • CARITAS IN VERITATE – koncert dla ducha i „ćwiczenie dla ciała"
  Caritas in Veritate (Miłość w prawdzie) to tytuł koncertu, który odbył się 23 marca w Kościele św. Teresy. Jest to tytuł encykliki papieża Benedykta XVI wydanej 7 lipca 2009 r. Organizatorami byli: Burmistrz Rabki-Zdroju, Parafia św. Teresy i Miejski Ośrodek Kultury. Patronat medialny objęły: www.rabka.pl., PODHALE REGION, podhale24.pl, GÓRAL INFO, gorce24.pl. Dochód – wolne datki – został przeznaczony na potrzeby Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą.